Květen 2010

Bravo Interview with Tokio Hotel (21.5.2010)

27. května 2010 v 20:43 | NikiTHa |  <3 blbůstky o TH <3

Sascha: Tak mi řekněte, co jste zažili v posledních dnech…
Bill: No byli jsme v Asii, měli jsme tam koncert, malý a poprvé jsme se tam setkali s našimi fanoušky, byl to vůbec první start.
Tom: Jo, to bylo velmi dobré.
Bill: Bylo to velmi vzrušující, protože jsme letěli tak daleko, do zcela odlišné kultury a k naprosto jiným lidem, přesto lidé zpívali celou dobu.
Tom: Měli jsme dobrý koncert.
Bill: Jo, měli jsme dobrý koncert.
Tom: V Malajsii jsme měli skutečný koncert. Jak dlouho jsme hráli? Hodinu a něco…
Georg: Jo.
Tom: A potom…ehm.. pak jsme byli v Taiwanu, tak jsme měli akustické vystoupení. Bylo to opravdu dobré.

Jaká nejšílenější věc se vám v poslední době stala?
Bill: Nejšílenější věc….Aah, Sascho, nevím…

A byla v Asii nějaká věc, u které jsi pomysleli "Woah, šílené"?
Tom: Jedli jsme šílené věci…
Bill: Jo, jedli jsme takové divné věci…Jedlou jsme šly do čínské restaurace na večeři a zkusili jsme nějaké zákusky. Nějaké divné věci, které vlastně tady nedostanete a …
Tom: Jsme vegetariáni, takže jsme se všemi těmi lidmi celý den diskutovali…jedli jsme čínské jídlo a zkusili jsme vegetariánské jídlo, nějakou zeleninu a ovoce, kterou tady znáte a tam roste a já už nevím, jaké to bylo jídlo, ale jedno nebo druhé chutnalo skutečně podivně.
Bill: Takže tam jedli věci, které tady neznáte.

Dostali jste tam průjem?
Bill: To je Georgovo speciální téma.
Georg: Už si vlastně nevzpomínám.
Tom: Vzpomínám si, že … ale on má vždycky trochu průjem…

Jste s potravinami opatrní?
Bill: No jak jsme vegetariáni, tak jsem ochotný to zkusit, ale samozřejmě mám trochu strach v Číně, vlastně jsme tam nebyli, ale tam jíte kočky a psy, což pro mě opravdu není. Samozřejmě jsem se sám informoval, proč tomu tak je a připadá mi to opravdu hrozné, ale pokud víme, že to není zvíře, zkusíme to. Ale víš, my jíme vždycky obvyklá jídla, vždycky jíme pizzu, pizzu a těstoviny a tam to taky vlastně tak bylo. Snažili jsme se vyzkoušet nějaké věci…
Tom: Jednou bylo..
Bill: V jedné TV - show jsme byli takový divný drink..
Georg: Čaj s mlékem nebo tak něco…
Bill: Jo, čaj s mlékem
Georg: A takové malé želé kuličky
Bill: Ale to bylo opravdu cool, protože jsme měli velké slámky a ty malé želé kuličky tím prošly…
Tom: Když mluvíme o bláznivých věcech…tak ta nejbláznivější věc se nám stala při příjezdu do Asie. Jakmile přijedete, musíte podepsat něco, co říká, že budete potrestáni  trestem smrti, když si s sebou vezmete drogy…
Bill: Setnou si hlavu (směje se). Ne…
Tom: Ne, ale trochu… ale myslím tím, že musíš něco podepsat v čem se říká, že pokud si vezmeš s sebou drogy a vy taky nevíte, co je přesně povolené, pak ti setnou hlavu…
Georg: Prostě si s sebou vezmeš špatné léky a pak je po všem…

Ok, ale nic jste u sebe neměli, že?
Bill: Ne, my jsme drogy neměli…

Už vám někdo něco nabídnul?
Tom: No když jste v Singapuru, je to tam velmi přísné, bylo to nejčistší město, co jsem kdy viděl…
Bill: Sotva se dostanete ven…
Tom: Taky nesmíte vyplivnout žvýkačku na ulici, atd.
Bill: Ale já jsem to udělal tak či tak!
Tom: Fakt?

Tokio Hotel prostě nemůžou zastavit hudbu

27. května 2010 v 19:58 | NikiTHa |  <3 blbůstky o TH <3
Ve skutečnosti, když německé kvarteto přijelo do Singapuru před třemi týdny, byla to jejich první návštěva tohoto regionu. Nicméně byli tak nadšeni odpověďmi jejich fanoušků tady - a ano, mají tady fanoušky - hodlají se zde vrátit, aby odehráli koncert.

Kapela - dvojčata Bill (zpěvák) a Tom (kytarista) Kaulitzovi, baskytarista Georg Listing a bubeník Gustav Schäfer - jsou stále rozveseleni, že mají fanoušky v polovině světa. Je to něco, co rozhodně neočekávali, když Tokio Hotel začínali jako teenageři.

"Když jsme v Německu začínali, chodili jsme ještě do školy. Když by nám někdo řekl, že za pět roků budeme v Asii, tak bychom mu řekli, že je blázen," řekl Bill. "Ale teď jsme tady".

Stále, úspěch má nějakou cenu: "Už dál nemáme soukromý život," říká Bill. "Není možné říct, 'Chci být superstar' a další ráno jít do pekárny. Už prostě nemůžete jít ven. Ale to je rozhodnutí, které musíte udělat."

Část jejich mezinárodního úspěchu pramení z faktu, že se od nahrávání v němčině dostali také k angličtině.

Jejich nové album Humanoid - odznačované jako odklon od hard rocku, klade důraz na elektro zvuk s místy zkreslenými kytarami - bylo vydáno v anglické a německé verzi současně. Předtím vydali Scream (2007), kompilace anglických verzí písní z jejich německé verze Zimmer 483 a Schrei. Samozřejmě, kritici řekli, že byli sehraní.

"Myšlenka anglického alba byla snadná: Chtěli jsme, aby každý měl možnost poslouchat a pochopit texty," řekl Tom. "Ale začali jsme hrát německé a anglické songy," takže je to jako návrat k našim kořenům."

Takové odpůrce musela kapela řešit už od začátku: "Největší výzva bylo to, že jsme byli tak mladí," řekl Bill, kterému táhne na 21 let. "Byl to skutečně boj, promluvit k nahrávací společnosti. Každý měl svou představu o tom, čím bychom měli být, ale my jsme tohle vůbec nechtěli slyšet. Chtěli jsme dělat vlastní věci."

"Každý si myslel: Jsou to děti, jak ví, co dělat?" dodal Tom.

No, tyhle děti vystupovaly u Eiffelovy věže pro 500.000 lidí a po celém světě mají tu největší show. A nemůžou se dočkat, až to přinesou do Singapuru. "Je to další level naší live show," řekl Tom. "Myslím, že to bude dobrá zábava."

Dokonce i zbytek světa začíná Tokio Hotel svírat, kapela řekla, že už přemýšlí, co dělat dál. "Chceme se dostat na další úroveň," řekl Tom. "Pro tohle album jsme chtěli být elektronický zvuk, ale pro další album to možná bude úplně jiné."

Humanoid od Tokio Hotel je právě v prodeji.


3.5.2010 Taipei - press conference

3. května 2010 v 18:04 | NikiTHa |  :-)obrázky Tokio Hotel :-)
Tak ti se řehní, jáááj já z nich nemůžu :-D .

Zlato za Humanoid v Taiwanu

3. května 2010 v 18:03 | NikiTHa |  :-)obrázky Tokio Hotel :-)


Tokio Hotel získali v Taiwanu Zlato za album Humanoid. V Taiwanu se tohoto alba prodalu už 7000 kopií. Gratulace!mazec videjko :-)

3. května 2010 v 18:00 | NikiTHa |  ►↕VIdeA↕◄