Tokio Hotel prostě nemůžou zastavit hudbu

27. května 2010 v 19:58 | NikiTHa |  <3 blbůstky o TH <3
Ve skutečnosti, když německé kvarteto přijelo do Singapuru před třemi týdny, byla to jejich první návštěva tohoto regionu. Nicméně byli tak nadšeni odpověďmi jejich fanoušků tady - a ano, mají tady fanoušky - hodlají se zde vrátit, aby odehráli koncert.

Kapela - dvojčata Bill (zpěvák) a Tom (kytarista) Kaulitzovi, baskytarista Georg Listing a bubeník Gustav Schäfer - jsou stále rozveseleni, že mají fanoušky v polovině světa. Je to něco, co rozhodně neočekávali, když Tokio Hotel začínali jako teenageři.

"Když jsme v Německu začínali, chodili jsme ještě do školy. Když by nám někdo řekl, že za pět roků budeme v Asii, tak bychom mu řekli, že je blázen," řekl Bill. "Ale teď jsme tady".

Stále, úspěch má nějakou cenu: "Už dál nemáme soukromý život," říká Bill. "Není možné říct, 'Chci být superstar' a další ráno jít do pekárny. Už prostě nemůžete jít ven. Ale to je rozhodnutí, které musíte udělat."

Část jejich mezinárodního úspěchu pramení z faktu, že se od nahrávání v němčině dostali také k angličtině.

Jejich nové album Humanoid - odznačované jako odklon od hard rocku, klade důraz na elektro zvuk s místy zkreslenými kytarami - bylo vydáno v anglické a německé verzi současně. Předtím vydali Scream (2007), kompilace anglických verzí písní z jejich německé verze Zimmer 483 a Schrei. Samozřejmě, kritici řekli, že byli sehraní.

"Myšlenka anglického alba byla snadná: Chtěli jsme, aby každý měl možnost poslouchat a pochopit texty," řekl Tom. "Ale začali jsme hrát německé a anglické songy," takže je to jako návrat k našim kořenům."

Takové odpůrce musela kapela řešit už od začátku: "Největší výzva bylo to, že jsme byli tak mladí," řekl Bill, kterému táhne na 21 let. "Byl to skutečně boj, promluvit k nahrávací společnosti. Každý měl svou představu o tom, čím bychom měli být, ale my jsme tohle vůbec nechtěli slyšet. Chtěli jsme dělat vlastní věci."

"Každý si myslel: Jsou to děti, jak ví, co dělat?" dodal Tom.

No, tyhle děti vystupovaly u Eiffelovy věže pro 500.000 lidí a po celém světě mají tu největší show. A nemůžou se dočkat, až to přinesou do Singapuru. "Je to další level naší live show," řekl Tom. "Myslím, že to bude dobrá zábava."

Dokonce i zbytek světa začíná Tokio Hotel svírat, kapela řekla, že už přemýšlí, co dělat dál. "Chceme se dostat na další úroveň," řekl Tom. "Pro tohle album jsme chtěli být elektronický zvuk, ale pro další album to možná bude úplně jiné."

Humanoid od Tokio Hotel je právě v prodeji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama