Asia Plus - Entertainment@Asia (05.06.2010) part1

6. června 2010 v 16:44 | NikiTHa |  <3 blbůstky o TH <3

Reportérka: 4 kluci z Německa vydali svůj první single "Durch den Monsun" v létě 2005. Rekord v prodeji v Německu byl kolem 5 milionů. Zpěvák Bill Kaulitz, který vypadá jako princ z manga a jeho dvojče Tom Kaulitz byli ovlivněni svým nevlastním otcem, který je kytarista. Jejich debutové album "Schrei" prolomilo rekordy a zůstalo v Evropských hitparádách po více než 66 týdnů! Třikrát číslo jedna alba, čtyřikrát číslo jedna singly, deset platinových desek, deset hudebních cen. Tohle vše prokázalo, jak populární Tokio Hotel jsou a jejich hudební potenciál.

Moderátorka: Dnes, Entertainment@Asia bude mít interview s touto kapelou, která je populární po celé Evropě a Americe - Tokio Hotel. Takže dnes všechny asiaty představíme o něco více tuto kapelu. Tohle je jejich první návštěva Asie a Taipei. Takže uvítejme Tokio Hotel. Vítejte v Taipei!
Všichni: Děkujeme, ahoj!
Moderátorka: Co si myslíte o Taipei?
Bill: Je cool. Neměli jsme zatím šanci toho tolik vidět z města, ale měli jsme vřelé uvítání na letišti a čekalo tam hodně fanoušků. Neočekávali jsme to, bylo to šílené. Opravdu cool.
Moderátorka: Mohli byste říct ahoj všem svým fanouškům, kteří nás v Asii sledují?
Bill: Yeah! Ahoj všichni a děkujeme za vaši neuvěřitelnou podporu. Je to úžasné.
Moderátorka: Takže, zkusili jste nějaké místní jídlo?
Bill: Měli jsme...no spíše jsme jenom viděli vaši místní snídani tohle ráno. Ale my už jsme snídani měli, takže jsme neměli šanci to ochutnat. Ale vypadá to trochu zvláštně, myslím. Řekli nám, že je to jako kobliha.
Tom: A to hodně.
Bill: A to hodně, yeah.
Moderátorka: Snídaně je velice důležitá. Připravili jsme nějaké místní zákusky a slavný mléčný čaj. Můžeme to zkusit později, jestli chcete. Kdybyste si chtěli dát přestávku, můžete se napít. Řekněte nám o jméně Tokio Hotel. Proč jste se tak pojmenovali?
Bill: Nejdříve jsme byli Devilish. A to bylo ve skutečnosti velmi špatné jméno. Myslím, že nám bylo asi devět nebo deset let, když jsme vybrali to jméno. Takže jsme si později řekli, že potřebujeme nové jméno, které k nám dobře sedí. A taky pro nás začala nová doba, kdy jsme se dali dohromady s našimi producenty. Hledali jsme město, ve kterém jsme nikdy nebyli, protože jsme nevěděli, co se stane. A aby to bylo tak nějak snadné. A tak jsme přišli s Tokio. Protože je to město, ve kterém jsme nikdy nebyli. A Hotel byl takový symbol, protože jsme chtěli cestovat po světě a mít turné. A tak jsme přišli s Tokio Hotel. A dobrá věc je, že není potřeba překlad. Všude se říká Tokio Hotel.
Moderátorka: Takže, byli jste už vlastně v Tokiu?
Tom: Ne.
Moderátorka: Ještě ne?
Tom: Doufáme, že budeme mít šanci letos. Prozatím plánujeme, ale doufáme, že budeme mít šanci.
Moderátorka: Možná, že jste měli přemýšlet o Taipei. Taipei Hotel. Všichni můžeme slyšet, že Tokio Hotel nám právě řekli původ jména jejich kapely. Vlastně se jmenovali Devilish, když jim bylo devět let. Ale později chtěli nový začátek a nové jméno, jejich budoucnost byla nejasná, a tak si zvolili pro ně neznámé město. A tak se Tokio stalo součástí jména jejich kapely. Stali se populárními, když byli ještě malí, takže se mě nechte Toma a Billa na něco zeptat. Vy jste kluci slavní už od mládí. Jak jste zvládli všechnu tu pozornost? Jste na to už zvyklí?
Bill: Yeah, tak nějak si na to zvyknete. Mysleli jsme si, že ten první rok byl neuvěřitelný a bylo to úžasný a nevěděli jsme, co se stane. Protože náš první single přišel, když byly letní prázdniny. A potom už nebyla možnost jít do školy. Všude byl tisk a bylo to opravdu cool.
Moderátorka: Pletli si vás kluci ze začátku? Že lidé nemohli poznat, kdo je Bill a kdo Tom?
Bill: Yeah, ale vypadali jsme vždycky trochu jinak.
Tom: Yeah, naprosto jinak.
Bill: Myslím, že do šesti jsme byli stejní. Měli jsme trika s "Bill" a "Tom" nápisy pro učitele a všechny. Takže to si nás pletli, protože jsme byli stejní.
Moderátorka: Takže proto jste se začali odvíjet jinak?
Bill: Já nevím. Bylo to prostě něco, co z nás přišlo. Nijak jsme to neplánovali. Neřekli jsme si, že budeme vypadat naprosto jinak. Prostě to tak bylo. Nevím proč.
Moderátorka: Můžete randit s dívkami na škole? Máte obyčejné dětství?
Bill: Ne, my...na začátku!
Tom: Yeah, měli jsme různé holky. Ale měli jsme stejnou holku, když jsme měli první pusu. Já byl první a byl jsem první políben. A bylo nám asi deset let, kdy jsme měli první pusu. A bylo to s tou samou holkou.
Moderátorka: Oh! Proč stejná holka?
Bill: Já nevím!
Tom: Byla to prostě jedna krásná holka.
Moderátorka: Takže vás přitahují stejné typy holek?
Bill: Toma a mě, ano. A vždycky potom zůstaneme společně přátelé. Vždycky tomu tak bylo.
Moderátorka: Byli známi, už když byli malí a byli populární na škole, takže byli zvyklí na pozornost lidí. A první polibek měli s tou samou dívkou. Kromě toho mají stejný vkus na holky. Později si o tom promluvíme více. A nyní se podíváme na jejich úspěch s alby. Vlastně i když jim všichni lidé na světě teď věnují pozornost. Tak jsou již stejně nejúspěšnější německou kapelou za posledních dvacet let, protože jejich muzika dosáhla jiných částí světa. Nyní se podívejme na rozdíly mezi nahrávkami v němčině a angličtině.
*Durch den Monsun - Monsoon*
Moderátorka: Wow, tohle je jejich nejpopulárnější. Když mu bylo patnáct, tak měl stále vyšší hlas. Ale můžeme slyšet, že se stal více vyspělým, když se nahrávala anglická verze. Můžeme říct, že tvůj hlas se velmi změnil.
Bill: Yeah.
Moderátorka: Takže to první se nahrálo, když ti bylo patnáct a to druhé?
Bill: Vlastně jsem nahrál tu německou verzi, když mi bylo třináct let. A potom jsme si dali načas...vlastně to zabralo nějaký čas. Protože jsme změnili nahrávací společnost. A vyšlo to, když mi bylo patnáct. A potom během roku se můj hlas naprosto změnil. Všechno jsme znova nahráli v angličtině.
Tom: Takže to bylo moc práce pro nás, protože hrajeme na nástroje, takže...
Bill: Pro mě taky, protože musím znova zpívat.
Moderátorka: Takže jste museli změnit i melodii, protože se ti změnil hlas?
Bill: Yeah.
Tom: Ne melodii, ale ten styl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama