Interview s Tokio Hotel pro Seventeen (Singapur)

13. června 2010 v 11:59 | NikiTHa |  <3 blbůstky o TH <3
Získali jsme si pár minut s dvojčaty Billem a Tomem z německé pop-rockové kapely. Nedávno byli ve městě kvůli Audi Fashion Festival.

Vy kluci jste byli na přehlídce DSquared2. Je tu nějaký zájem o to, že se stanete návrháři?
Bill: Tohle pro nás vždy bylo snem a nyní když jsme muzikanti, tak máme tolik šancí pracovat s fantastickými fotografy a návrháři. Byl by to sen si navrhovat vlastní věci. Na poslední turné jsem taky navrhnul nějaké kostými.

Kromě vašich účesů, jak vás můžeme s Tomem rozlišit?
Bill: Tom je ten vážný. On zvládá ty obchodní věci. Ale jinak jsme jako jedna osoba. Prvních šest let našeho života jsme vypadali stejně, protože nám naši rodiče dávali stejné svetry! Potom jsme se rozhodli, že chceme vypadat odlišně.

Jak jste se vypořádali s úspěchem Tokio Hotel? Bylo to opravdu šílené?
Bill: Prvních pár let to bylo opravdu zvláštní. Již jsme nemohli chodit po ulicích v Evropě nebo si vyjít z přáteli a rodinou. Taky jsme se hodně věcí vzdali, ale to za to stálo, protože jsme opravdu chtěli být muzikanti.

Jak dlouho vám ráno trvá se připravit?
Bill: Víte, s vlasy...
Tom: Deset hodin!
Bill: Mám cvik, protože to dělám každý den, takže teď tak patnáct minut. Musíte mít opravdu šílené vlasy, abyste mohli získat takhle vysoký účes - takže si tak často vlasy nečešu a používám hodně laku na vlasy.

Co si myslíte o Singapuru?
Bill: Jsme ohromeni. Je to naše první návštěva a nikdo nám neřekl, jak krásný je Singapur! Máte tady džungli a krásné počasí - Německo je chladné! Plánujeme si přivést sem celou produkci na koncert a udělat turné, snad! Bylo by cool udělat kompletní turné v Asii a ukázat vám naše Humanoid City a outfity.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama