Okouzlující rocková duše

16. června 2010 v 16:02 | NikiTHa |  <3 blbůstky o TH <3
Nepřestávat, dokud se neuvidí konec...
Tokio Hotel, němečtí největší mega rocková kapela za posledních dvacet let, projeli polovinu planety a nakonec vstoupili i do Tchajwanu! Matný a lenivý hlas s akcelerační silou rocku, vyvolal okázalý vítr v Evropě během čtyř let a rozšířil se přímo do světa. Nasaďte si sluchátka, ponořte se do dlouhotrvajícího zvuku, a pociťte tichý řev nové doby!
Humanoid je mistrovským dílem německé kapely, která se dokázala dostat na světová podia za posledních dvacet let. Tokio Hotel mají více než deset platin za alba, čtyři číslo jedna singly, vyprodané Evropské turné, a vyhráli Best New Artist na 2008 MTV EMA. V produkční fázi tohoto alba , Tokio Hotel se neustále měnili, vyzkoušeli mnoho možností s duchem experimentování. Album bylo nahráno v Hamburku, Miami a L.A.. Tom, který miluje si dělat legraci z bratra s úsměvem, "Bill přiváděl každého k šílenství. Vždy přicházel s novými věcmi, i když jsme měli ještě ostatní nedokončené. Kromě toho jsme neměli ani žádná omezení, zkoušeli jsme proto nové hudební nástroje."
Vzhledem ke starým albům, Humanoid je více elektrický. Co první single Automatic poukazuje, je spojení mezi emocemi lidí každý den a výhodami života. Bill se zeptal, "Představte si, kolik věcí se stává každý den a jsou vlastně automatická? Automatické dveře se otevírají automaticky, řadící páky u aut automaticky, kamery fotí automaticky...Tyhle věci zní dobře a výhodně, ale když se zapletou do soukromých vztahů, tak to už dobře nezní. Láska je něco, co musí vycházet ze srdce, a musí to být opravdový. Chladná automatičnost nefunguje." Proto je lidé uznávají.
Humanoid je produkován Davidem Jostem, který pomohl Tokio Hotel se dostat tam, kde jsou. S pomocí syntetizérů Tokio Hotel s celým srdcem oznamují tvrzení nové generaci. S nekonečnou silou dělat muziku, bouřlivá alternativní kapela se zrodila!

Legenda začínající v malém městě v Německu
Tokio Hotel příběh začíná v Leipzigu. Asi dva týdny předtím, než spadla berlínská zeď, se narodila 1.září 1989 dvojčata Bill a Tom. S muzikou se dostali do kontaktu ve velmi mladém věku díky jejich nevlastnímu otci. Měli svoje vlastní nápady a díky jejich velkému úsilí, byli brzy známí po celém Magdeburku. Německý Universal si jejich talentu všimnul. Po tom, co si poslechli jejich demo, společnost s nimi okamžitě podepsala smlouvu. Tokio Hotel překonali očekávání a stali se nejslavnějším interpretem za posledních 20 let.

Uvědomění si snu krok za krokem
Několik měsíců po vydání prvního alba Schrei, ostatní Evropské země si začali kapely taky všímat. Dali úžasné vystoupení na 2007 MTV EMA a vyhráli v tom roce Best International Artist! Tokio Hotel taky vyhráli Best New Artist na 2008 MTV VMA. Devilish se oficiálně přejmenovali na Tokio Hotel po tom, co se přidali k německému Universal. Ale i přes jejich jméno nikdy nebyli v Tokiu. Vybrali Tokio ze snadného důvodu "protože zní více cool než většina měst v Německu," Tom vtipkoval, "Kdybychom se jmenovali Berlin Hotel, tak to nebude znít tak cool, že?"

Dvojčata a móda
Tom a Bill mají přirozený dar, co se týče oblékání a módy. Vzhledem k Tomově hip-hopovými stylu, Billův módní styl přitahuje více pozornosti v módním světě. Tato legendární dvojčata nebyli jenom na obálce německé verze GQ, módního časopisu, ale taky byli pozváni do Milána na módní týden, aby se podívali na DSquared přehlídku, jejíž návrháři jsou taky slavná dvojčata. Označen šíleným účesem a fantastickým líčením, Bill se dokonce i prošel po přehlídkovém mole DSquared. Co se týče jejich oblíbených návrhářů, dvojčata taky spolupracovali s módním králem Karlem Lagerfeldem. Bill označil Lagerfelda jako naprostého génia.

Poslední zastávka Asie - Tchajwan
Západní hudební obchod v Tchajwanu je většinou plný britských a amerických zpěváků, ale Tokio Hotel si dokázali získat velkou základnu fanoušků během posledních let bez nějakého objevení se. Jsou tu dokonce i fanoušci, kteří otevírají blogy o jejich idolech. Tokio Hotel dorazili do Tchajwanu 2.května a vyvolali velký chaos, a dokonce zlomili i rekord západních interpretů. Dali jsme dvojčatům zákusky a potahy s květinami, což je tchajwanský symbol. Tihle hardcore fanoušci dokonce i natočili video a ukázali tak Tokio Hotel tchajwanskou pohostinnost! Nahrávací společnost speciálně požádala dvě sestry dvojčata a dva chlapce, aby si oblékli čtyři trika, na každém triku byl jeden ze čtyř čínských ekvivalentů s nápisem Tokio Hotel.

Pověste si Tokio Hotel na zeď
Samozřejmě, víme, že mnoho fanoušků žárlí, že se můžeme dostat k Tokio Hotel tak blízko, bere to dech. Ale Funswant nikdy nezapomene na zájem fanoušků. Máte šanci dostat jejich plakát když nám napíšete vaši oblíbenou píseň v Humanoid v tomto měsíci. Chcete vidět Tokio Hotel pokaždé, když ráno otevřete oči? Jenom nám odpovězte.

***

Kytarista: Tom Kaulitz Trümper
Narozen: 1.září 1989
Místo narození: Leipzig, Německo
Znamení: Panna
Výška: 183 cm
Oblíbená kapela/interpret v tuto chvíli: Samy Deluxe
První koupené album: Aerosmith
Přeješ si, abys mohl...: Potkat Olsen dvojčata a Angelinu Jolie
Motto: Nezbytné, protože bych ho stejně nikdy nedodržel.

Zpěvák: Bill Kaulitz Trümper
Narozen: 1.září 1989
Místo narození: Leipzig, Německo
Znamení: Panna
Výška: 188 cm
Oblíbená kapela/interpret v tuto chvíli: Green Day, Coldplay, Keane, Nena, David Bowie
První koupené album: Nena
Přeješ si, abys mohl...: Mít nekonečnou svobodu a mít život naplněný muzikou
Motto: Každý den je jiný.

Bubeník: Gustav Klas Wolfgang Schäfer
Narozen: 8.září 1988
Místo narození: Magdeburk, Německo
Znamení: Panna
Výška: 170 cm
Oblíbená kapela/interpret v tuto chvíli: Metallica
První koupené album: Black Album od Metallicy
Přeješ si, abys mohl...: Sníst všechno!
Motto: Všechno se změní.

Basista: Georg Moritz Hagen Listing
Narozen: 31.března 1987
Místo narození: Halle, Německo
Znamení: Beran
Výška: 178 cm
Oblíbená kapela/interpret v tuto chvíli: Fall Out Boy, Yellowcard
První koupené album: Definitely Maybe od Oasis
Přeješ si, abys mohl...: Strávit více času s přáteli a vidět svět.
Motto: Abych byl upřímný, tak moje motto se mění každý den.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama