Plážová svatba Kaulitz-mámy

19. června 2010 v 10:51 | NikiTHa |  <3 blbůstky o TH <3

Göhren. Slunečník a bodyguard, který hlídal, když nevěsta Simone Kaulitz, matka Billa a Toma, a nevlastní otec Gordon Trümper vystoupili z auta na Göhren promenádě a museli projít překvapivě malou skupinkou diváků. Poté se v sobotu ve 14:30 malířka Simone Kaulitz provdala za učitele hudby a opatrovníka jejích dětí, Gordona Trümpera( hnědé sako), ve svatebním stanu hotelu Hanseatic League Göhren. Göhrenské plážové svatby jsou součástí hotelu a jsou exklusivní, mohou být pouze tady.

V hotelu Hanseatic League Göhren a jeho okrové hale se zhruba 260 místy noc plynula s hlasitou music party, která začala v 18:30 večer. Dvě červená ferrari Billa a Toma měla stát na podzemním parkovišti. Oni osobně nebyli viděni, ale jejich hudba byla slyšena dlouho do noci. Plážová svatba, mimochodem, vyžaduje podle zákonu upevněnou střechu.
Navzdory svatbě, v prostředí s turisty a hosty, security byli rázní a neustoupili ani v restauraci a okolí. Dokonce i majitelka byla požádána, aby zavřela okna, protože se obávali.
"Mohli se ubytovat v zámeckém hotelu, namísto tak veřejné svatby na pláži," řekla odvážně.
Zda se Karl Lagerfeld, který je v kontaktu s Tokio Hotel managmentem, objevil na svatbě, není známo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama