Happy 21st Birthday Bill & Tom Kaulitz!

1. září 2010 v 17:11 | NikiTHa |  <3 blbůstky o TH <3


Dnešek je velmi speciální den! Dneska je tomu totiž přesně 21.let od doby, kdy se narodila tahle dokonalá dvojčata!
Před 21 lety poprvé spatřili světlo světa dva chlapci, dvojčata, kteří dostali jméno Bill & Tom. Tom a jeho o deset minut mladší bratr Bill, se stali jedněmi z nejslavnějších dvojčat světa. Věnují se muzice od dětství a každým dnem ukazují svůj výjimečný talent, který získali a stejně tak neodolatelnost, kterou si získávají svoje fanoušky.
My jim můžeme do života a budoucnosti přát jenom to nejlepší, ať se všechny jejich přání splní a kariéra kapely pokračuje v tom nejlepší dál a dál. Nechť oba konečně v plnoletosti naleznou tu svoji "pravou lásku", která jejich životy učiní přece jenom jasnějšími a šťastnějšími. Ať se nadále věnují tomu, co jim bylo dáno s neuvěřitelným nadáním a pokračují v dělání toho, co oni sami chtějí a přejí si dělat.
21 let, to už je přece jenom nějaké to číslo. To už je plnoletost po celém světě. Z našich chlapců, kteří se začali věnovat muzice v 7 letech, založili kapelu v 11 a proslavili se v 15, se oficiálně dnes stávají muži!
Já snad můžu říct jenom jedno, ať si kluci tento den užijí jak ostatní svoje narozeniny, a i když je pro nás tento den z velké části začátkem školy, pro ně je tento den velice výjimečný a speciální!

Takže ještě jednou a tentokrát ve třech jazycích:
Všechno nejlepší k narozeninám, Bille a Tome!
Happy Birthday, Bill and Tom!
Alles Gute zum Geburtstag, Bill und Tom!


Já tomu prostě nemůžu uvěřit,ještě ped chvílí to byli malí děcka a ted to jsou takový nádherný chlapy.OMG nemám slov.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama