Malíř

25. června 2011 v 22:54 | NikiTHa |  :-) !FFky! jednodílky

Moje montážka ke který mě hned napadla jednodílka :D a náhodou jsem zrovna měla v jedné soutěži abych napsala jednodílku tak jsem jí napsala a dám jí i sem.Moc se mi nepovedla.Nejsem ten typ co píše povídky samotná.Prostě mi to nejde.Povídky přes ICQ Für immer :D .

"Bille notak ..prosíím.Chci tě namalovat."naléhá Tom na Billa. ,,Tome ne.Nebudu před tebou nahý."odporuje Bill. "Jsme dvojčata Bille.A stejnak už jsem tě nahého viděl,tak nedělej scény.Prosííím Billííí" koukne Tom na Billa štěněčíma očima."No tak teda jo,ale budu ležet na břiše."odsouhlasí teda Bill."Jóóó..děkuju Billi" obejme ho."No není zač,jsem přeci tvůj brácha a když uděláš ty psí očka tak to nejde nesouhlasit" usměje se zářivým úsměvem.Tom se na něj usměje.
"Tak se svlékni a lehni si na postel" řekne.Bill jen kývne a se studem se svlékne a lehne si na břicho.Tom si mezi tím dojde pro papír a tužku a příjde do pokoje.
Začne tam Billovi říkat jak si má lehnout a tak.Pak začne malovat.Soustředí se na to.Prohlíží si každej detail na Billově dokonalém těle.

Po hodině

Tom už dodělává jen detaily.,,Tak hotovo" usměje se Tom na Billa. Bill se zvedne..zakryje se dekou a příjde k Tomovi a koukne se na ten obrázek."Ježiš,to je krásný Tome.Jsi suprovej." Usměje se na něj."Děkuju". "Neděkuj…je to pravda" pohladí Toma Bill po zádech.
"Billi?" zeptal se opatrně Tom."Ano?" odpověděl Bill. "No napadlo mě,že by jsme si mohli udělat společnou noc ..koukat na filmy,žrát u toho popcorn a nebo jít na nějakou párty,co na to říkáš?" zeptal se Tom a koukal na Billa."No to je dobrý nápad..pustíme si filmy..takový domácí pohodlí" usměje se.
Bill se oblíkne a pak jdou spolu do obýváku.Tam vyhrabou nějaký filmy a koukaj se.
Najednou si Bill lehne Tomovi do klína a pohlédne na něj.Tom mu koukne do očí.Uvidí v nich nejistotu,strach a i lásku.Skloní se k němu a políbí ho na jeho jemné rty.Odtáhne se ,ale Bill si ho za týl přitáhne zpět a začne ho jemně líbat.Překvapí ho to,ale spolupracuje.Po chvilce se odtáhnou a usmějí se na sebe."Víš.." začnou oba naráz."Tak začni" řekne Tom. "Dobře..noo víš..já..sejm se do tebe..zamiloval" skousne si Bill ret. Tom se usměje a pohladí ho po vlasech."To já do tebe taky,ale nikdy jsem neměl odvahu ti to říct..bál jsem se tvé reakce" vyklopí ze sebe Tom. "To já taky" usměje se Bill a vlepí Tomovi polibek."Miluju tě" zašeptá."I já tebe " řekne zase Tom a polibek mu oplatí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kawaii ~ ^^ kawaii ~ ^^ | E-mail | Web | 20. července 2011 v 16:10 | Reagovat

Ahoj, pokud máš nějakou povídku,montáž fanvideo nebo klidně i grafiku, tak mi ji můžeš poslat na email..Moc ráda bych ji uveřejnila na mém novém blogu.. :)
Děkuji za přečtení tohoto komentáře :)
Omlouvám se za reklamu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama